Про нас

AL CAPONE - РЕСТОРАН В ХЕРСОНІ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Шановні пані та панове, ласкаво просимо на сайт ресторану «Al Capone» в Херсоні! Ми пропонуємо Вам через наш інтернет ресурс вже сьогодні ознайомитися з оновленим асортиментом страв нашого меню в режимі он-лайн.

Кожен з розділів розкриє для Вас всю необхідну інформацію про їх вартість та склад. Зверніть увагу, що в розділі "Особистий кабінет" Ви зможете зареєструватися в діючій дисконтній програмі, а також отримати доступ до особистого кабінету постійного клієнта, і все це протягом декількох секунд.

Нагадуємо, що у нас, традиційно, працює цілодобова доставка їжі в усі райони міста.

І все ж таки, повернемося до нашого меню! У ньому Ви побачите найширший асортимент традиційної української, італійської та японської кухні! Класичні перші страви, салати, суші, піца, шашлик і багато іншого - всім цим Ви можете насолоджуватися або в домашній обстановці, або прийшовши до нас в гості.

Всі наші страви мають чудовий смак, адже «Al Capone» давно став одним з найпопулярніших ресторанів в Херсоні. І неважливо, що саме Ви схочете скуштувати, в меню знайдуться як сніданки, так і обіди, вечері і просто легкі закуски - все, що Вашій душі завгодно.

З нами Ви можете бути впевнені в якості приготовленої їжі і напоїв, і, вибираючи для свята або просто спокійного вечора ресторани Херсона, зупиніть свій вибір на сімейному закладі «Al Capone», і ми Вас не розчаруємо!

Замовляй пiцу з доставкою додому

Перейти в меню